يكشنبه 31 فروردین ماه 1393
 

 
 

اخبار | آرشيو اخبار | جستجو | Rss

نمايش گروهاخبار جدید
01/12/1392
كارگروه آمايش سرزمين، محيط زيست و توسعه پايدار تشکیل جلسه داد
توسط PlanningBudgeting (budget) 7:27 AM اخبار جدید 0  توضيحات 30 نمايش ها

هفدهمین جلسه كارگروه آمايش سرزمين، محيط زيست و توسعه پايدار در سال جاري با حضور معاون محترم برنامه‌ريزي و اشتغال ، مدیر کل محترم برنامه‌ریزی و بودجه استانداري ، مدير محترم طرح مطالعات آمايش استان و ساير اعضاي كارگروه از ساعت 9 صبح روز 29 بهمن ماه 1392 در سالن اجتماعات حوزه معاونت برنامه‌ريزي و اشتغال استانداري اصفهان تشکیل شد.

در اين جلسه که به معرفی طرح ایجاد شورای کاربران GIS در استانها، ارائه گزارش‌ فرابخش ارزیابی توان و ارائه گزارش بانک اطلاعات زمین اختصاص داشت ابتدا طرح ایجاد شورای کاربران GIS در استانها و کاربرد آن در دستگاه‌های اجرایی توسط نماینده محترم سازمان نقشه‌برداری کشور ارائه گردید. پس از آن گزارش ارزیابی توان در قالب مطالعات آمایش که در جلسات قبلی کارگروه نیز ارائه شده بود پس از اصلاح توسط مشاور مربوط در جلسه مطرح شد و مقرر گردید پس از تکمیل گزارش، طرح در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ارائه شود. پس از آن گزارش بانک اطلاعات زمین توسط کارشناس اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ارائه گردید و اعضای کارگروه در جریان ویژگی‌های این بانک اطلاعاتی قرار گرفتند.

17/11/1392
پی‌گیری اقدامات اجرایی درخصوص آلودگی هوای اصفهان
توسط PlanningBudgeting (budget) 11:11 AM اخبار جدید 0  توضيحات 49 نمايش ها

جلسه بررسی پیشنهادیه "استقرار سامانه مکانی پایش آلودگی هوا شهر اصفهان" در تاریخ 16 بهمن 1392 با حضور مدیر کل و کارشناسان دفتر برنامه‌ریزی و بودجه استانداري و همچنین مدیر کل و کارشناسان اداره هواشناسی و مدیر کل و کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست در محل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه برگزار شد.

در این جلسه اهداف استقرار سامانه فوق به شرح ذیل مطرح و مورد بحث قرار گرفت: دریافت اطلاعات دقیق برخط (Online    تهیه الگوی آلودگی هوا با دقت بالا، تعیین نقاط و کانون‌های بحرانی و   ایجاد سیستم اطلاع‌رسانی برخط جهت مدیریت آلودگی هوا (داشبورد مدیریتی).

در پایان مقرر شد بررسی موضوع در جلسات کارشناسی ادامه یابد.

30/10/1392
ارائه طرح جامع مهار آلودگی هوای اصفهان در چهاردهمین جلسه کارگروه آمایش
توسط PlanningBudgeting (budget) 8:15 AM اخبار جدید 0  توضيحات 38 نمايش ها

طرح جامع کنترل کیفی هوای اصفهان در جلسه مورخ 19 دیماه سال جاری کارگروه آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار مطرح شد. اهداف این طرح عبارتند از: كاهش پايدار آلودگی هوا در اصفهان، كاهش روزهای ناسالم و افزایش روزهای سالم، تعیین وظایف و مسئولیت دستگاههای استانی و مدیریت های شهری برای دستیابی به هوای  سالم و جلب مشاركت همگانی مردم برای تحقق استانداردهای هوای سالم. همچنین در این جلسه مسئولیت‌ها و وظایف دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


برگزاری دوره آموزشی ارزیابی و نظارت مکانی پروژه‌های عمرانی استان
توسط PlanningBudgeting (budget) 8:06 AM اخبار جدید 0  توضيحات 34 نمايش ها

با توجه به این که دفتر برنامه‌ریزی و بودجه، وظیفه نظارت و ارزیابی پروژه‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای را بر عهده دارد، دوره آموزشی سامانه ارزیابی و نظارت مکانی پروژه‌ها طی چهار جلسه در روزهای هفتم و شانزدهم دیماه سال جاری در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره 2 استانداری اصفهان برگزار گردید. در این دوره کارشناسان دفتر ضمن آشنایی با ویژگی‌های این سامانه، نسبت به ورود اطلاعات برخی از پروژه‌های عمرانی اقدام کردند.

18/09/1392
لایحه بودجه سال 1393
توسط PlanningBudgeting (budget) 11:09 AM اخبار جدید 0  توضيحات 74 نمايش ها

متن كامل ماده واحده و پیوستهای لايحه بودجه سال 1393 در بخش موارد جديد و همچنين در اينجا قابل مشاهده مي‌باشد.

25/07/1392
بخشنامه کامل بودجه سال 1393
توسط PlanningBudgeting (budget) 11:09 AM اخبار جدید 0  توضيحات 119 نمايش ها

متن اين بخشنامه و پیوست های آن در اينجا قابل مشاهده مي‌باشد.

10/06/1392
بررسی و توزیع اعتبارات استان اصفهان در سال 1392
توسط PlanningBudgeting (budget) 2:18 PM اخبار جدید 0  توضيحات 116 نمايش ها

شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان پس از بررسی، نسبت به تصویب اعتبارات هزینه‌ای دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین سهم اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به تفکیک شهرستان‌های استان اقدام نمود. با ابلاغ اعتبارات و دستورالعمل‌های مربوط به چگونگی تشکیل کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها و بررسی و تصویب پروژه‌های عمرانی توسط کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها، کار بررسی پروژه‌های عمرانی سال جاری و مراحل تصویب آن آغاز گردید. به مسئولین کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها تاکید گردیده است حداکثر تا تاریخ 14 شهریور مصوبات خود را به حوزه‌ی معاونت برنامه‌ریزی جهت انجام اقدامات بعدی ارسال نمایند.

09/05/1392
ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1392
توسط PlanningBudgeting (budget) 1:02 PM اخبار جدید 0  توضيحات 131 نمايش ها

معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور، ضوابط اجرايي قانون بودجه سال 1392 كل كشور را منتشر كرد. متن كامل ضوابط اجرايي قانون بودجه سال 1392 

30/03/1392
دومین جلسه بررسی موضوع عوارض آلودگی واحدهای بزرگ تولیدی تشکیل شد
توسط PlanningBudgeting (budget) 12:44 PM اخبار جدید 0  توضيحات 115 نمايش ها

دومین جلسه پی‌گیری موضوع عوارض آلودگی واحدهای بزرگ تولیدی 50 نفر کارکن و بیشتر روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد 1392 در محل معاونت برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری اصفهان تشکیل گردید. در این جلسه مقرر شد فهرست واحدهای آلاینده که آلودگی آنها به بیش از یک شهرستان سرایت می‌کند توسط اداره کل حفاظت محیط‌ زیست تهیه شده و به معاونت برنامه‌ریزی ارائه گردد.

27/03/1392
متن کامل قانون بودجه سال 1392
توسط PlanningBudgeting (budget) 10:38 AM اخبار جدید 0  توضيحات 148 نمايش ها

متن کامل قانون بودجه سال 1392 کل کشور را که در جلسه علني روز يکشنبه مورخ نوزدهم خرداد 1392 مجلس شوراي اسلامي تصويب و در تاريخ 20/3/1392 به تاييد شوراي محترم نگهبان رسيده است را اینجا مشاهده فرمایید.


راه‌اندازي سامانه ارزيابي توسعه و رصد آمايش در استان
توسط PlanningBudgeting (budget) 2:36 PM اخبار جدید 0  توضيحات 284 نمايش ها

با توجه به اينكه يكي از مباحث اصلي استان در فرايند تنظيم سند آمايش، ايجاد پايگاه داده مكاني (SDI) مي‌باشد، عصر روز يكشنبه مورخ 26 آذر ماه جلسه‌اي در محل معاونت برنامه‌ريزي استانداري پيرامون راه‌اندازي سامانه ارزيابي توسعه و رصد آمايش با حضور معاون محترم برنامه‌ريزي و اشتغال، مدير كل و مسئولين محترم گروه‌هاي دفتر برنامه‌ريزي و بودجه استانداري، نمايندگان محترم معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور و اساتيد محترم دانشگاه اصفهان تشكيل گرديد.

در اين جلسه پس از معرفي ويژگي‌هاي اين سامانه و با توجه به اين كه با استفاده از اين سايت امكان دسترسي به لايه‌هاي اطلاعات مكاني، محتوايي و توصيفي براي تمامي دستگاه‌هاي ملي و منطقه‌اي فراهم مي‌شود ضمن بحث و بررسي پيرامون پياده‌سازي اين سامانه در استان و به منظور استفاده هر چه مطلوبتر از آن در دستگاه‌هاي اجرايي مقرر گرديد موضوع در جلسه آتي شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان مطرح و اتخاذ تصميم گردد.

28/05/1391
دستورالعمل اجرايي ماده 215 قانون برنامه پنجم توسعه
توسط PlanningBudgeting (budget) 1:27 PM اخبار جدید 0  توضيحات 861 نمايش ها

معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور به استناد ماده 223 قانون برنامه پنجم، دستورالعمل اجرايي ماده 215 قانون برنامه پنجم توسعه را ابلاغ كرد. اين دستورالعمل كه نحوه تهيه، پيشنهاد و بررسي طرح‌هاي تملك دارايي سرمايه‌اي جديد را مشخص مي‌كند، اينجا قابل مشاهده است.

ورود | عضويت
 
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا